Łukasz „Malik Customs” Płonka to znany entuzjasta moddingu komputerowego, autorytet w kwestii chłodzenia cieczą i ekspert w tej dziedzinie. O jego wysokiej pozycji świadczy fakt, że współpracuje z największymi producentami akcesoriów, będąc ich twarzą. Logiem Malik Customs sygnowano również ekskluzywną wersję chłodzenia SiletiumPC Fortis 3 HE1425. Od ponad dziesięciu lat przygotowywane przez Łukasza projekty są synonimem estetyki, elegancji i dbałości o najmniejszy szczegół.

Zdobyte przez lata doświadczenie postanowił wykorzystać łącząc siły ze sklepem Hard-Pc.pl, za sprawą którego do sprzedaży trafiły zestawy komputerowe oznaczone logiem Malik Customs.

Komputery Malik Customs w całości budowane są z podzespołów wyselekcjonowanych przez Łukasza i cechują się nie tylko najwyższą wydajnością, ale także świetną estetyką ze względu na dobór kolorystyki sprzętu. Linia składa się z trzech propozycji zróżnicowanych cenowo. Ostatni, Zoe jest swoistym „no-limit” co oznacza, że konfiguracja zależna jest jedynie od zasobności portfela przyszłego odbiorcy.

Zestawy sprzedawane przez Hard-Pc, a sygnowane logiem Malik Customs to propozycja klasy premium o czym świadczą nie tylko walory wydajnościowe i wizualne, ale również obsługa posprzedażowa, do której należy 36-miesięczna gwarancja sklepu oraz serwis reklamacyjny realizowany w trybie Door-to-Door. Ponadto do każdego komputera dołączamy wybrane przez klienta zdjęcie, oprawione w antyramę i zwieńczone autografem Malik Customs (czas wysyłki zdjęcia do 2tygodni). Wraz z zestawem Malik Customs White Noise  oraz Black Hawk istnieje możliwość zakupu akcesoriów (klawiatura, podkładka, myszka, słuchawki, fotel) z dodatkowymi rabatami (ustalane indywidualnie).

Oba zestawy dostępne są w sklepie Hard-Pc.pl